| mariamari83 a întrebat:

Stiu ca e iarna dar am scuza ca merg cu masina si la birou este foarte cald happy vreau sa imi spuneti daca merge sa combin o tinuta gen suitpants, sacou, camasa, pantaloni totul clasic ar merge cu o pereche de saboti (si picioarele goale desigur) sau nu s-ar potrivi..gen imbracaminte groasa si niste saboti si desculta ca vara.voi ce ziceti? faceti astfel de combinatii?

2 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Da. Nu suna rau. Ai putea sa mai combini si cu o pereche de pantofi de toamna vintage. Numai sa nu iti fie frig.
Spor la munca. happy

| IulianCreativ a răspuns:

Bun
Ar merge dar daca ai un loc unde iti las lucrurile la munca incearca sa iei saboti cu tine dar nu in picioare.
Ii aduci la munca iar apoi ti pui.
Daca nu merge sa vi si de acasa asa dar o s-a cam ingheti la picioare.
Bafta