| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida. cum as putea sa-mi fac talpile mai late?

4 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Fa'ti talpile mai late asa cum le am eu si nu ai sa iti mai gasesti incaltari veci.fi fericita de picioarele tale de balerina.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Si eu am talpile subtiri si imi plc asa ft mult am o colegacare are talpile f groase si nu prea poate sa-si ia incaltaminte misto ca nu-i vine mie personal imi plc asa cum le am eu nu inteleg ce te deranjeaza nimeni n-ar vrea sa aiba talpile groase:d

| SugarAndSpice a răspuns:

Purtand incaltaminte foarte stramta. Dar, sincer, eu nu te sfatuiesc sa faci asa ceva. Unii si-ar dori niste picioare ca de balerina, insa au talpile foarte groase, iar tu ce faci? Lasa-ti corpul asa cum este!

| Smiiilee a răspuns:

Adevarat