| IonutPetre12 a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani. 1.87 si cam 75 de kg.Am un buget de cam 500-600 de lei sa-mi iau haine pentru iarna.La ce magazine din mall as putea sa gasesc pulover, palton, ghete la un pret accesil pentru mine? Mai caut inele si accesorii. FUnda

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Decathlon. Inele si accessorii? Esti gay sau ce?

| Frank51 a răspuns:

Deichmann, CCC, Pull&Bear, Bershka, H&M, Reserved, NewYorker, LC Waikiki.

Gasesti Ghete la 100 lei(reducere)
Geaca la 200
Pantaloni la 100
si pe la 70 de lei pulovere sau bluze.

| cosmin1324 a răspuns:

Pai de ce sa ti le cumperi din acelasi loc? Poti sa cauti in magazine diferite, plus ca nu ai spus din ce oras esti

| IonutPetre12 explică (pentru cosmin1324):

Pai nu am zis sa fie toate din axelasi magazin.Am zis din mall.

| sierra1 a răspuns (pentru IonutPetre12):

Măi Petrică măi, du-te dom'le in mall și vezi la fața locului care e marfa, doar nu te-mbracă cei de pe site

| PrințesaRO a răspuns:

Buna! Pentru haine ai putea merge la h&m, ccc si mai sunt si altele de care nu imi amintesc acum. Ghete ai putea sa iti iei din deichman. Accesorii depinde. H&m?‍♀️ funda te rog?happy

| 1320shadow a răspuns:

La gunoi

| stefan41258424 a răspuns (pentru 1320shadow):

Salut, pentru niste haine la bugetul de 500-600 de lei ai putea merge in Veranda Mall la magazinele CCC si Decathlon ma refer la incaltari, iar pentru geci tot acolo se gasesc. Restul se pot gasi si prin Carrefour, chiar daca au un pret destul de ridicat te pot tine anul acesta.

| AlexGv2 a răspuns:

.

| AlexGv2 a răspuns:

Salut poti gasi haine ieftine si de calitate in C&A si New Yorker plus ca găsești si accesorii acolo