| Anonimboy111 a întrebat:

Sunt baiat si am banchetul de a8a, imi iau adidasi albi cu negru, blugi negri si ma
gandeam sa-mi iau tricou sau o camasa neagra sau alba, dar mai larga putin, help me.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ia-ti camasa alba. Arata un pic mai elegant astfel.Totusi nu e prea dragut ca fetele sa vina elegante si baietii sa arate de parca vin pe terenul de sport sa joace fotbal.Deci repet, as purta si o camasa in locul tau.

| sammie a răspuns:

O cămașă neagră.

| AmandinaDragan a răspuns:

E perfect!

| just4ubr2015 a răspuns:

Adidasi blugi si camasa combinatia de cocalar de 13 ani daca vrei sa fi elegant ia camasa blugi un pantof de vara stil mocasini nu imbracat ca de meci de fotbal