| Talentos a întrebat:

Sunt baiat si am putin sprâncenele unite, un fel de monosprancena.
Ce spuneti sa ma pensez sau nu?
Daca ma pensez pentru prima data va trebui sa ma pensez mereu? Va creste la loc? Ce se va întâmpla?
Am 15 ani si ma gandeam sa ma duc la un salon
Mai este putin si incep liceul nu vreau sa ma fac de ras la noi colegii

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ți firele alea care îți unesc sprancenele și e suficient. sau dacă ți se par mult prea stufoase de dau un aspect prea neîngrijit poți să te și pensezi mai mult. pentru 3 fire dintre sprâncene n-are rost să mergi la salon lol. și logic c-o să crească la loc, tu ce crezi?! laughing)))

| Furnicuta000 a răspuns:

Bineinteles ca monospranceana ar fi recomandat sa dispara, nu cred ca vreun baiat a cucerit o fata cu asta. Te pensezi dar nu cum se penseaza metrosexualii ci asa de bun simt, mai intai la salon apoi te faci si singur acasa o data pe luna.

| Yurisa a răspuns:

Poti sa te duci la un salon, si cand ai prins ideea te poti pensa si acasa. Mult succes!

| anonima188888 a răspuns:

Ca băiat, nu e așa rușinos sa ai o monospranceana, dar te poți duce la un salon.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Da, ar fi cazul sa te pensezi, doar nu vrei sa ti se uneasca sprancenele, nu? Este adevarat ca va trebui sa te pensezi periodic daca ti le vei pensa pentru prima data, dar gandeste-te ca si cu tunsul este la fel. La tuns dureaza ceva mai mult timp, in timp ce pensatul nu dureaza mai mult de 10 minute. Avand in vedere ca esti baiat, probabil vrei sa-ti pensezi sprancenele doar in locul acela median, nu cred ca vrei sa-ti dai forma cum fac fetele, deci nu cred ca va fi o problema sa ai pensata o parte foarte mica din sprancene, du-te la salon si fa-le o impresie cat mai buna noilor colegi. Succes la liceu!