| BobocNicolas1995 a întrebat:

Sunt baiat, vreau sa imi prind parul ca Ibrahimovich vreun tutorial, nu stiu sa imi prind parul.

Răspuns Câştigător
| Alexandru250201 a răspuns:

Pai ce e asa greu? Intreab-o pa mama sau pe sora ta cum sa-ti prinzi parul

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

In primul rand nu esti Dumnezeu pentru a-ti scrie genul cu litera mare, in al doilea rand, aici nu prescurtam, in al treilea rand, respecta semnele de punctuatie, asa poate vei pastra semantica propozitiei.
Iar daca nu stii sa ti-l prinzi, tunde-te, asa nu va mai fi nevoie de prins (si nici de atat sampon).