| puffy999 a întrebat:

Sunt bune cremele de la AVON pentru puncte negre?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mai bine cumpara de la farmacie sau fa masti naturale.

| Addaa1998 a răspuns:

Produsele de la Planet Spa.

| Katherine20 a răspuns:

Nu sunt așa bune.
Cel mai bine, mergi și întrebi la farmacie ce cremă ar fi indicat.Sau chiar la un dermatolog.
Succes!

| gfffsdtrshd a răspuns:

Comand destul de des de la AVON si impresiile sunt diferite de la produs la produs.
http://www.avon.md/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201505
gelurile de curatare nu mi-au placut deloc, si erau fara nici un efect, insa (vezi mai jos) gelul pentru extragerea punctelor negre are efect si e bun, am ramas impresionata. Succes :)

| DanielleThebest a răspuns:

Eu am incercat si mi-a placut foarte mult, tenurile sunt diferite, dar totusi te sfatui sal incerci.