| Ișaax a întrebat:

Sunt bune extensiile din par artificial?

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Mie personal nu-mi plac DELOC. Se vede diferenta intre ele si parul natural. Arata a plastic, lucesc prea tare si desi iti nimeresti nuanta potrivita, tot nu arata ok pentru ca ele nu se amesteca deloc cu parul. Pur si simplu arata inestetic, deloc natural.
Si sa nu mai spunem ca nu le poti spala, coafa deloc.

| BiuL a răspuns:

Parerea mea e ca arata urat.

| Laura927 a răspuns:

De ce ti-ai cumpara par artificial?
Investeste cu cap intr-un par bun natural( nu ma refer la cel uman ca este de 7ori mai scump, cel natural este okay)

Extensiile cu par artificial sunt lucioase, nu le poti modela sunt cel mai de prost gust lucru pe care ti-l poti atasa alaturi de corpul tau!( eu folosesc extensii de cativa ani buni)
Mai bine astepti decat sa arati artificiala.
Oricum vb lumea cum ca daca porti extensii esti o artificie laughing i-a imagineaza-ti cu extensii artificialelaughing

| Ișaax explică (pentru Laura927):

Nu mi-am cumparat...am vrut sa imi cumpar pentru un bal mascat, dar acum am din par naturalwinking

| Cosergar_Anca_1994 a răspuns:

Cu siguranta nu, e un dezavantaj fata de cele din par natural. Cele din par natural se pot spala intinde aranja vopsii, iar la cele din par artificial nu poti face nici unul din aceste lucruri