| Justme1307 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si foarte multe colege de-ale mele au unghii cu gel construite. Eu nu vreau sa mi le pun cu gel, vreau ca unghiile mele naturale sa creasca mai lungi si mai repede.
Deci... Cum sa fac ca unghiile mele sa creasca lungi si puternice intr-un timp cat mai scurt? Fundita ????

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Asta tine de fiecare organism. Nu ai cum sa grabesti cresterea. Ele or sa creasca acum sau mai tarziu, depinde repet, de fiecare organism in parte.

| Turbo223 a răspuns:

Le lasi sa creasca.Nu ai prea mult de asteptat, daca nu le vrei chiar foarte lungi.Pana atunci, unghiile pot fi date cu gel fara sa fie mari, dar nu inteleg de ce vrei sa mergi cu ele asa la scoala, cu toate ca nu conteaza asa mult avand in vedere ca am si eu 2 colege care au unghiile (naturale) date cu gel (si eu sunt a 8-a).

| Ctvd a răspuns:

Ai nevoie de oja intaritoare se vinde la farmacii si intareste unghiile.