| Irina465 a întrebat:

Sunt curioasa cum ar arăta părul meu șaten după spălarea cu un șampon cu reflexe violete... Ma bate gândul să încerc dar nu stiu daca părul meu va fi extrem de mov, va avea doar unele reflexii la lumina sau nu se va observa deloc. Dacă mă puteți ajuta cu o parere sau un sfat daca ati incercat. Mersi mult!

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Daca te referi la sampoanele alea de culoare violet care neutralizeaza nuantele de galben, iti spun eu ce se intampla: nimic.

| Irina465 explică (pentru Yurisa):

Mda... la asta mă așteptamlaughing), doar ca ma gândeam si la varianta in care părul ar căpăta o oarecare tentă de mov. Mersi de raspuns! laughing

| Yurisa a răspuns (pentru Irina465):

Am incercat sa ma fac mov cu nuantatoare, sampon, etc laughing Nu se prinde pe parul inchis laughing daca vrei o nuanta incearca sa gasesti spuma coranta rosie la stavros