| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata dar am vocea groasa. Cum pot face sa am o voce subtire?

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Sa eviti contactul cu "fumatul", si cum a spus si sorintongue - "bei oua crude"- pe o perioada de timp, si ca sa fie bune, ti le poti prepara cu cacao si zahar, le "freci" tongue bine, dupa care le poti inghitehappy...
Bafta!

| Orannginna a răspuns:

Minim doua oua crude in fiecare dimineata inainte de masa. happy

| sorin a răspuns:

Sa bei oua crude.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De recomandat sa mananci oua crude cum spuneau ce i de mai sus, si cretawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te tratezi cu lapte de cuc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! si eu am vocea groasa si vreau sa o am mai subtire dar nu stiu cum...am baut un ou.dar am mancat si creta(unii asa mi-au sp)iak! n-a fost prea buna dar tot nu mi s-a subtiat! eu nu am o voce urata dar ar merge la votul :,, se poate si mai bine,, ce fac? sunt obsedata de cantat...crying

| Tuitii a răspuns:

Mananca creta laughing