| Anonim007363628 a întrebat:

Sunt fata si vreau părerea voastră.
Gen... Am parul scurt dar pot sa îl prind într-un mic coc.
Vreau sa va întreb dacă mi-ar sta bine sa îmi fac breton subțire, țin sa menționez ca am fata puțin grăsuța

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Gen nu.

| Den1sa a răspuns:

Buna am si eu parul asa scurt si genul ala de breton asiatic in parti, daca ai fata mai ovala ai putea

| Crescent a răspuns:

Pai., nu prea ne dam noi seama sigur. Ar trebui sa iti vedem fata ca sa dam un raspuns exact. E o schimbare mai mare, deci ar trebui sa te gandesti bine la ce vrei sa faci.

| Fabianaa a răspuns:

Noi nu avem de unde sa știm dacă îți stă bine cu breton sau nu, mai ales neștiind cum arăți. Întreabă persoanele apropiate, sau mergi la o frizerie sa întrebi acolo dacă ți-ar sta bine. Este de datoria celor de acolo sa consilieze clientul în legătură cu coafura dorita. Cauta pe internet stiluri de breton care s-ar potrivi cu forma fetei tale.

| yooshi a răspuns:

Just do it, nu conteaza, o sa creasca oricum