| Anemoneeeeee a întrebat:

Sunt foarte, foarte curioasa daca va place noua moda. Daca ati fost prin h&m, Zara, new yorker.happy mie cea de anul acesta nu, mie mi se pare ca moda este din ce in ce mai horror... voi ce credeti? Stiu ca suntem intr-o continua schimbare si evoluam nu suntem ca si caii aceia cu proteze pe o parte si pe cealalta sa privim doar inainte ci din mai multe partiwinking ok, nu ma refer la ciorapii aceia de plasa sau chokere, Instagram styles sau pinterest hainele acelea care ne plac tuturor iar atunci cande le vedem salivam mai ales la cele de pe ASOS fac asa ca un mic infarct cand observ ce haine frumoase sunt dincolo iar la noi nu existasad. Poate Fashion21 parca asa ii spune este foarte asemanator. Dar de cand a inceput toamna aceasta deci nu am vazut ceva care sa imi placasad
P.s besides lenjeria intima, care este super okbig grin
Nu stiu, pana si vloggerii se imbraca horror parca ar purta toata ziua numai halat si papuci de casalaughing mie asa imi pare.
Iar acum ce imi place mie sa port pantaloni scurti, camasi, branduri de top Michael Kors etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CE?! Vrei sa spui ca nu e fain capotul de mamaie?! :( Evoluam pe dracu' ( sau pe ici-colo ), se recicleaza o groaza de trend-uri. Zilele trecute m-a pus al' de jos sa incerc si anul asta sa-mi gasesc un palton, si am vazut ca sunt pline site-urile de pufoaice hidoase, pe toate culorile posibile ca sa evidentieze mai bine atrocitatea. Print-urile tricourilor sunt mai idioate de la un an la altul, si daca print-ul nu e cretinel, croiala e de toata jena. Ceva naspa tot trebuie sa fie in 90% din cazuri. La incaltaminte e jale. Opinia mea, desigur.
Exemple :
https://media.rtv.net/image/201506/w620/lemon_81020100.jpg

https://www.stradivarius.com/......99023.html

Nu am nervi ca sa caut prin magazine, ma uit pe net si comand sau merg in magazin ca sa si probez. Rar stau sa scotocesc, si dupa minim 3 magazine mi se ia. In ultimul an am cumparat de la Reserved - unele articole sunt realizate din bumbac ecologic, au croieli faine la unele produse, dar si la ei trebuie sa scotocesc tot site-ul ca sa gasesc ceva sa imi placa. :)) Forever 21 se numeste magazinul.

| Anemoneeeeee explică (pentru anonim_4396):

You are goddammn righthappybig grinlaughing happy

2 răspunsuri:
| Anemoneeeeee explică:

Stati ca nu mi-au aprobat toata intrebarea... era brand-uri de top, nu ma refer ca moaaamaaa ce importanta sunt eu uite cu ce ma imbraclaughing) NU! Exclus asta, continuarea era asa:Ma refeream la Mk ceasuri, posete, Vansi port chestii din astea care efectiv isi mentin calitatea etc. Subt constienta ca moda se schimba dar nu mai sunt haine frumoase nu stiuuuuuu... palariile acelea super dragute care erau prin bershka spre exemplu gen hipster, toate hainele acelea anywayhappy
Haine de babe efectiv! Pentru o generatie imbatranita! Rochii drepte cu flori, balozainere pentru babete, dinalealaughing stiti voibig grin deci eu poate am imbatranit sau nu stiu sa spun... desi nu credhappy big grin