| Sefania10 a întrebat:

Sunt foarte multe persoane in mediul online cafe in ultima vreme cand produse cosmetice originale(gen: urban decay, Chanel, mac, dior, etc), unele chiar nelansate in România. De unde fac rost de ele? Chiar sunt curioasa. As dori mai multe detalii!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cred ca le cumpara din magazine din State, ori online ori fizice.
Sau iau legatura cu tot felul de distribuitori, cumpara in cantitati foarte mari si dupa le vand.

1 răspuns:
| fluture156 a răspuns:

Le iau din străinătate, cumparate in cantitate mare.