| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Sunt gras la 1.69m si 59.7 kg?

9 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu, deloc.

| Începătorul988 a răspuns:

Pentru 1.70 trebuie sa ai 60kg.

| Rotazi a răspuns:

Daca ai 60 de ani, nu esti gras. Dar daca ai 10-13 ani, ai ceva in plus.

| lorena66 a răspuns:

Nu, ai o greutate buna-normala sa-i spunem

| ponturi a răspuns:

INDICELE DE MASĂ CORPORALĂ la tine este 20.9 BMI
Normoponderal
se recomandă o scanare iDXA care să identifice dispoziția kilogramelor tale, compoziția organismului și eventualele deficiențe care trebuie compensate.
Dacă ar fi fost peste 25 atunci erai Supraponderal şi atunci era altă discuţie.

| Daniel_Marius_1997_lCdN a răspuns:

Nu dinpotriva ai o greutate si o inaltime corespunzatoare. Dar nu stiu ce varsta ai?

| Daniel_Marius_1997_lCdN a răspuns (pentru Sava_Alex_1999):

Mm e bine eu am 16 ani si am 1.73 si 60 de kilograme

| Dinca_Andrei_1995 a răspuns:

Gras sigur nu doar cu 2-3 kile in plus