| laudima22 a întrebat:

Sunt într-o mare dilemă. Nu știu cum să mă tund efectiv. Stilul meu de tunsoare e fix cum sunt în poza de profil. Părul într-o parte și cărare pe partea stângă, mereu l-am avut așa. Și mă lua fie cu 1 fie cu 2, dar de cele mai multe ori cu unu. Mereu l-am avut așa. Dar simt că nu e ok. Mama îmi spune că așa îmi stă cel mai bine, dar fără geluri fixativ etc, simplu. Coi ce părere aveți? Uneori mie se pare că am nasul ieșit in evidență și mi-l face mare sau e doar in capul meu și nu se vede frumos. Mereu am avut dilema asta. Adică vreau să rămân fidel tunsorii mele nu să o schimb mereu, mersi!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Adică vreau să rămân fidel tunsorii mele nu să o schimb mereu". De ce ai mai intrebat?

| sierra1 a răspuns:

"Nu știu cum să mă tund...Mama îmi spune că așa îmi stă cel mai bine"

dar o altă "ea", există și ce zice pe tema asta?

| ReddY25 a răspuns:

Nu te mai tunzi

| blackann a răspuns:

De ce sa ramai fidel tunsorii? Schimbarile sunt mereu bune.
Asa cum e in poza arata bine, daca te tunzi mai scurt cred ca o sa para nasul mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma tund cu masina ori nr 1 in tot capul ori 3 in parti si 5 sus, ori 1 in parti si 3 sus.