| Eugeniusu a întrebat:

Sunt invitat la o nunta in acest weekend si nu stiu cum sa ma imbrac. Mi-am cumparat o camasa de culoare albastru inchis, e de aia slim cu maneca lunga care se poate face si scurta si o pereche de pantaloni gri inchis, pantalonii nu sunt chiar blugi, parca e si putina stofa, si niste pantofi negri. Credeti ca se potriveste? Daca da, cum se poarta camasa... s-o bag in pantaloni sau s-o las deasupra? Si niste sfaturi daca se poate, multumesc. Dau funda si vot!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La nunta te duci in costum nicidecum in blugi cu camasa scoasa din pantaloni.