| Goddessss a întrebat:

Sunt pantofii de pe fashion days originali?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da da, cumpără fără grijă

| zilog a răspuns:

îmi asum răspunderea că acest site vinde doar marfă originală
http://www.comodo.ro/black_friday_femei.html

ACUM CUMPĂRA CĂ AI 2 ZILE CU REDUCERE 80%

| ancaval a răspuns:

Cred că fiecare produs are o descriere a lui, pe pagina lor cu produse.
Și originale, în ce sens? Păi dacă e material bun, sunt comozi, sunt noi, ce mai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca sunt originali.
Dar daca vrei ceva anume, sa stii ca fiecare firma are propriul site de unde poti comanda.
Gen daca vrei pantofi Chanel, cumpara-i de pe site-ul Chanel, nu pe de fashion days si alte vrajeli.
Daca vrei Converse cumperi de pe site-ul Converse.
Daca vrei Vans cumperi de pe site-ul Vans si tot asa, te-ai prins?
Numai asa te asiguri ca sunt originali. Daca iei de pe site-uri din alea fantoma, precum fashion fake days, risti sa cumperi un produs contrafacut.

| JamesWatson a răspuns:

Eu am comandat de mai mult ori. Sunt originali și au preturi foarte bune. Spor la cumpărături