| 009 a întrebat:

Sunt satena, tunsa in scari, parul lung(bine nici exagerathappysi as vrea niste idei de cum sa-mi prind parul vara si mai ales la scoala(mai e o luna si vinesad

FUNDA!tongue

Răspuns Câştigător
| RoxanaCher a răspuns:

Pai...Prinde-ti o coada de cal, o coada intr-o parte, 2 cozi impletite, 2 cozi simple(lasate in jos sau ridicate), prinde-ti o agrafa pe spate, pune-ti o cordeluta, fa-ti vreo trei codite impletite foarte mici, doua codite in sus si facu-te coc, coc de balerina, coc cu bete(iei niste bete pentru coc de la meli melo si ti le pui in coc).
http://www.google.com/......tp?/imgres 900&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=378&ei=CqZSTK6yKdWRjAfstNDCBA&page=2&ndsp=51&ved=1t:429, r:33, s:53&biw=1680&bih=911
Acestea le poti folosi si la scoala si vara! Sper ca e-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Deja te gandesti la scoala? straight face
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator.HOME-6A05BAB45B/Desktop/images.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator.HOME-6A05BAB45B/Desktop/images%20(1). jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator.HOME-6A05BAB45B/Desktop/images%20(2). jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator.HOME-6A05BAB45B/Desktop/images%20(3). jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator.HOME-6A05BAB45B/Desktop/images%20(4). jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator.HOME-6A05BAB45B/Desktop/images%20(5). jpg
:*

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Intr-o codita cool intr-un coculet impletit

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai eu imi strang parul: coc, coada impletite si bretonu mil prind ca o agrafa in fata( daca ai breton)