| NadarraXD a întrebat:

Sunt un blond inchis. cum sa-mi fac suvite blonde, blonde fara decolorare/vopsire? Sa fie si natural

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cum, doar cu decolorant sau vopsea cu decolorant îți poți deschide parul. Îți spun din experiența. Am citit niște articole stupide cum ca se poate cu lămâie sau mușețel dar sa fim serioși, nimeni nu a avut rezultate cu alea pana acum. Dacă ar fi fost așa simplu sa te faci blonda natural crezi ca s-ar mai chinui cineva cu toate vopselele alea sau vizitele la salon?

| NadarraXD explică (pentru Bondarel99):

Ai dreptate. Am incercat si cu musetel si lamaie si n-a avut niciun efect.

| lovenudecolours a răspuns:

Am vazut o chestie pe net cum ca daca iti torni Cola in par se decoloreaza. So yeah, daca tu crezi ca te ar putea ajuta cred ca poti sa incerci desi nu stiu daca o sa aiba rezultate. Eu sunt satena (tot inchis) si daca stau la soare intr o jumatate de ora este putin mai deschis. Dar foarte putin. Si doar unele suvite

| NadarraXD explică (pentru lovenudecolours):

Am vazut si eu faza cu Cola in par. Dar nu stiu. trebuie fiarta? sau direct din sticla? Cat trebuie sa stau cu ea in par+la soare? Am vazut-o mai de mult si nu-mi mai aduc aminte

| lovenudecolours a răspuns (pentru NadarraXD):

Nu scria. Eu am vazut doar ca tipa aia si a turnat din sticla in par. Dar nu stiu daca iese uniform si cat sa stai