| traficanta a întrebat:

Sunteti pro sau contra rimelului? De ce?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Nici pro, nici contra. Undeva intre. Adica mi-e indiferent, scoate ochii in evidenta intr-un mod placut, dar mie nu prea imi place sa ma dau. Mai demult aveam genele frumoase, lungi, dese si curbate, iar dupa ce m-am dat de cateva ori cu rimel, au inceput sa fie aspre si sa nu mai fie atat de curbate. S-ar putea sa nu fi fost al meu de calitate, desi nu cred, dar na... ma mai dau din cand in cand, nu des.

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pro.Este o cosmeticala nevinovata, cu efecte spectaculoase.Atata timp cat este folosit in cantitate rezonabila si nu face ca genele sa arate ca niste maturi inbacsite! Doar ca trebuie demachiat in fiecare seara, ca de altfel tot machiajul!

| Marii a răspuns:

Pro, n-am motive sa fiu contra pentru ca si eu folosesc. Nu este un produs daunator (asta daca nu uiti sa te demachiezi inainte de culcare si nici nu te dai in exces). happy

| cretzufinish a răspuns:

Pro. Face genele mai aranjate si da un alt aer, de feminitate. Si eu am genele lungi, insa cu rimel ies mereu in evidenta. Nu ies fara el pe gene laughing Insa respect demachierea inainte de culcare, nefolosirea lui mai mult de 3 luni si prefer unul mai de calitate decat 15 buc la 5 lei unul, cum sunt unele de la avon care nu merita nici un leu.

| Mary Marry a răspuns:

Pai intre, marog eu nici nu am nevoie deuarece am genele foarte lungi.toata lumea spune ca sunt data cu rimel iar daca ma dau parca zici ca sunt Lady Gaga cand isi pune extensi la ele!

| Smile_5509 a răspuns:

Pro daca este de calitate pentru ca daca ai gene rare si fara volum ti le va face asa cum doresti.Si in plus orice fel de gene date cu rimel arata mult mai bine. Oricum, rimelul trebuie sa fie de calitate si nu trebuie folosit in exces.Si normal, trebuie sa te demachezi in fiecare searahappy

| razadeluna a răspuns:

Mi-ar place da inca nu am voie sa folosesc

| secret_2443 a răspuns:

Pro deoarece si eu folosesc

| savingyou a răspuns:

Eu sunt PROCONTRA rimelului!=DDDare ceva bun dar si cite ceva rau! u?