| AnaMaria113bm a întrebat:

Știe cineva cum îmi pot face părul gri permanent acasă? ( Să îmi explicați toți pașii) Și nu vreau idei gen: mergi la salon, coafor. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adi88 a răspuns:

Sunt sprayuri speciale da nu persista mult se duce dupa nu stiu care spalari

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce pasi vrei? De acasa si pana la un magazin de unde cumperi vopsea de par permanenta de culoare gri?
Nici macar nu spui care iti e culoarea naturala a parului! Pe asta trebuie s-o ghicim noi?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Abia iese culoarea aia la salon. laughing

| AnaMaria113bm explică:

Culoare parului meu e șaten închis! Vreau pașii...de exemplu ce produse trebuie să folosesc și cum, dacă trebuie să mă decolorez