| Robeeert1 a întrebat:

Știe cineva dacă in București există vreun salon de frizerie unde se pun peruci realiste pentru bărbați? Poate nu caut eu cum trebuie dar nu găsesc nicăieri aceste "hair systems" din care nici nu îți dai seama că persoana respectivă poartă perucă. Am văzut le YouTube dar sunt doar din alte țări. Sau de unde le pot cumpăra?

3 răspunsuri:
| Barbye26 a răspuns:

Bună. Am lucrat ceva vreme in industria frumusetii... respectiv frizerie coafor. Sincer, n am auzit asa ceva! Si un alt sfat, ar fi ca, cel mai bine si mai frumos esti tu! Fara chestii adaugate, fa ti i tunsoare care sa te avantajeze.doar gaseste specialistul. Un contur frumos la barba, un pensat, fac minuni! Sanatate!

| Robeeert1 explică (pentru Barbye26):

In Romania am aflat că nu există aproape deloc. Să te uiți pe YouTube la 'hair system' și o să vezi că fac minuni.

| Barbye26 a răspuns (pentru Robeeert1):

Chiar si asa! Ia sfatul meu, noi femeile suntem mult mai preocupate cu aspectul. Eu una am trait si traiesc destul de des sentimentul ala...cum sa ma mai imbrac, cum sa ma machiez...cum sa, cum sa.e in regula sa fii tu, si sa fii sanatos!winking