| Ghouliette a întrebat:

Știe cineva de unde pot cumpăra haine gotice sau dark aestethic pentru fete în România la un preț nu foarte foarte mare?

Răspuns Câştigător
| LilWatamaloon a răspuns:

În România este destul de greu să găsești asemenea magazine, probabil vei ajunge să comanzi de pe internet, niște site-uri ok ar fi
gothica, metal shop, dolls kill, raven reign.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil magazinele SH, dar trebuie sa mergi si sa cauti printre ele.

| Violleta2022 a răspuns:

Am gasit si pe ebay, dar nu sunt prea ieftine, mai ales ca trebuei sa adaugi si plata transportului:

https://www.ebay.com.au/......sch/i.html

| LastBlackNight a răspuns:

De pe metal shop, dar iti zic din experienta ca rockul e doar o faza

| Ghouliette explică (pentru LastBlackNight):

O faza care ține de aproape un deceniu în cazul meu laughing)