| Etro a întrebat:

Știe cineva o metoda prin care pot scapa de coșurile de pe față? M-am saturat să ma doara fruntea mereu (am 15 ani)

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alina1322 a răspuns:

Bună. Și eu am probleme cu acneea și tot ce îți pot recomanda este sa mergi la un dermatolog. El este singurul care îți poate oferi un tratament în funcție de problema pe care o ai și care sigur va funcționa. Cere medicului de familie o trimitere, astfel nici măcar nu o să trebuiască să plătești consultația. Până atunci incerca sa nu îți atingi zona feței și să folosești un gel de curățare pentru ten gras.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Curatare cat mai des si foloseste o substanta pentru curatare in profunzime.