| KevinAle a întrebat:

Știe cineva un site din argint pentru bărbați? Dar care să fie sigure si la un preț accesibil (150-300lei)

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" KevinAle : Știe cineva un site din argint."

și ce să facă site-ul ăla... din argint?

| gabicoo a răspuns (pentru sierra1):

Noi știe unu' dă haur!
winking

| KevinAle explică (pentru sierra1):

Efectiv, nu poate lumea sa greseascalaughing
"Poate ceva sa fie perfect, romanu tot gaseste un defect"

| sierra1 a răspuns (pentru KevinAle):

Deci ce vrea mușchiul tău?

| gabicoo a răspuns (pentru sierra1):

Deci mușchiu lui vrea ghiul dă hargint dă enșpe grame cu petre Jwarovski la un milion jumate!
laughing

| KevinAle explică (pentru gabicoo):

Esti constient de faptul că era vorba de un simplu inel de argint?laughing))nimic complicat, trebuie sa fi puțin dus cu capul să dai mai mult de 300 de lei pe un inel simplu de "hargint" mai pe intelesul tău

| gabicoo a răspuns (pentru KevinAle):

Omule dar tu ești conștient că dacă ai călcat pe bec, aici pe TPU, intri în gura rechinilor?
Tu ai comis-o azi și ai dat peste rechinii păzitori ai site-ului!
laughing

| KevinAle explică (pentru gabicoo):

Ahlaughingdeci tu singur recunoști că ești printre ultimii oameni de pe pamantu asta care sa stea in fata unui ecran si sa butoneze niste bazaconiilaughing)in loc sa ti petreci timpul facand ceva creativ, in fine, sper cel putin sa n ai mai mult de 23 de ani, ca daca esti mai mare chiar ar trebui sa iti pui cateva intrebari://
Seară buna!

| gabicoo a răspuns (pentru KevinAle):

Una la mână: tu ai butonat bazaconii!
A doua la mână trebuie să fie cineva care să vă taxeze!

În concluzie: pentru binele comunității TPU fie îți ștergi contul fie ești atent la ce postezi!

Cu drag!

Semnat: Prăduitorul de gardă al comunității TPU!