| AmazingONEx a întrebat:

Știti ceva creme/tratamente pentru față,pentru eliminarea impurităților,pistruilor, coșurilor etc?

2 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Nu inteleg ce ai cu pistruii. Sunt draguti.
Pentru impuritati, cosuri, etc: eu folosesc o crema de la Gerovital, apa tonica Vichy, apa micelara Nivea, fiole cu acid hialuronic tot de la Gerovital si crema hidratanta Neutrogenta. ACum, tu trebuie sa cauti pentru tipul tau de ten.

| Sunshine123 a răspuns:

Pistruii nu pot dispărea cu creme și nici cu altceva, pentru ca fac parte din pielea ta, nu sunt precum coșurile. Coșurile se pot trata doar cu ajutorul provenit de la medicul dermatolog care o să îți prescrie anumite produse pe care tu va trebui să le folosești o perioadă îndelungată de timp pentru a obține rezultate. Răbdarea este cheia în tratarea acneei.