| Rzv_Florin_2001 a întrebat:

Știți cumva niste pastile pentru îngrășare accelerată?

Răspuns Câştigător
| qest11 a răspuns:

Ingrasarea nu este sanatoasa. Mai bine pune niste muschi pe tine. Mananci bine, dormi bine, si faci sala, Daca nu vrei sala, fa flotari, tractiuni, si genoflexiuni cu niste sticle de apa de 5-10kg. Tu nu vrei burta mare, ci brate si picioare mai groase, si umeri mai plini.

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Si prietena mea care e slaba a luat asa ceva.Si nu au avut nici un efect.Si chiar e bine.Imi era teama ca va pati ceva gen ca se va ingrasa foarte mult sau chiar mai rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim77anonim a răspuns:

Http://ro.mensolution.eu/ iti recomand asta, eu am folosit si m-a ajutat