| NewMechaa2001 a întrebat:

Tocmai am comandat o pereche de blugi de pe siteul oficial Jack n Jones. imi ziceti si mie ce parere aveti?
PS: 79.95 EUR am platit. meritau?
multumesc!tongue

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prea mult.Dar daca asa ai vrut sa dai e problema ta.

| Chikarita a răspuns:

Mai mult de 100 lei nu as da pe o pereche de blugilaughing,ce naiba,sunt carpe pana la urma, nu merita, de banii aia imi luam o gramadalaughing

| blackporcelain a răspuns:

Daca unt de calitate si mai sunt si frumosi eu una zic ca merita ca doar nu cumperi in fiecare zi blugi

| d33nis a răspuns:

Fugi ma de aici si te`mpusca, vrei sa spui ca ai dat tu 80 de euro pe o pereche de blugi? raised eyebrows tu te crezi macar?

| d33nis a răspuns:

Nici eu nu as da mai mult de 100 lei (MAXIM) ce palaria mea fac? dau 80 Euro si ma agat intr-un cui de pe o banca sau mai stiu eu ce fac si se rup blugii... si ce am rezolvat? rolling on the floor) hai ma lasi? oh go on

| NewMechaa2001 explică:

D33nis bah auzi aici. tu crezi ca toti suntem milogi ca tine ma? tu crezi ca toata lumea fuge in second sa isi ia un trening cu 20 de lei?
hai ma pa. si du-te in piata sa iti iei blugi la kilogram taran prost ce esti.
Kristalini daca tu consideri ca hainele sunt niste carpe. e parerea ta