| anonim_4396 a întrebat:

Tocurile le fac pe femei sa stea mai drepte sau din contra? Toate cele cu tocuri, mi se par ca au un mers drept in linie

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le arata mai frumoase pulpele dar este un chin pentru majoritatea sa meargă pe tocuri.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toate au tocuri? thinking
Inseamna ca eu nu prea am nimerit femei sad

| Paula2018 a răspuns:

Eh, e o arta laughing. Daca stii sa mergi pe ele da, iti tii coloana dreapta si mergi drept, e foarte importanta postura corpului. Din pacate is si o parte care nu dau importanta acestui detaliu si se vedd dupa cum pasesc.

| Raluca591 a răspuns:

Cine stie sa mearga pe ele, sunt drepte

| Lory_Loredana_2002 a răspuns:

Din câte am înțeles de la femei mai înaintate în vârstă, tocurile îți fac în timp paranteze la picioarelaughing dar nu e neapărat, probabil nu la toate sunt la fel si da, tocurile te ajuta sa mergi mai drept, depinde si cat de mult stii sa mergi pe elewinking