| MititiCa a întrebat:

Totusi, as mai avea o intrebare:d. a folosit cineva crema anticelulitica de la Anew (Avon)? imi poate spune si mie cineva daca adat rezultate?big grin. multumesc:X. bninteles ca dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BlueEyes_2305 a răspuns:

Nu sunt vizibile rez.Am fol. eu pe timp indelungat si crede-ma ca cel. e la fel.Si e si o groaza de bani.Mai bine faci sport si te infasori intr-o folie de plastic unde vrei sa scapi de celulita si transpiri si o elimini, sau foloseste periute din astea de masaj anticel cand afaci dus.au la farmacie. Sper ca te-am as. asta a fost parerea mea:*:*:

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

La mine nu si eu am folosit-o chiar 4 luni, sincer nu merita! Mai bine cauta alte metode ca sport, masaj sau orice altceva!

| Comoaracasei a răspuns:

Eu nu am vazut nici un rezultat.
Apropos, referitor la celulita, poti sa atenuezi celulita prin stilul de alimentatie: atentie sa nu mai mnanci fast food, sa nu mai bei bauturi acidulate; deci sa renunti la mancarea nesanatoasa + sportul face minuni.

| kryssumik a răspuns:

Crema de la Avon nu da rezultate, incearca altceva