| anonim_4396 a întrebat:

Totusi : -se asorteaza bine incaltaminte de culoare neagra cu ciorapi-chilot ALBI?

Răspuns Câştigător
| ady2607 a răspuns:

Albul si negrul se completeaza reciproc...se asorteaza intotdeauna...:pe

4 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Nuu e de clasa 4 sau de clase mai mari adica emo..alb cu negru asortezi fusta cu bluza bluza cu tricou sau bluza cu geanta

| buli a răspuns:

Alb si negru se asorteaza mereu.

| AdorDresurile a răspuns:

Mie imi place combinația și am purtat

| bunicuta55 a răspuns:

In nici un caz incaltaminte neagra cu ciorap alb, cred ca nu exista ceva mai oribil.iti recomand un dres fin, negru, antracit sai gri fume.in aceiasi nota, nu pantof alb cu dres negru.