| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am și eu o problema cu fetele. Nu reușesc sa le combin, nu știu am încercat de toate, sa le vorbesc frumos, urat, jumi jumă, nimic. Oare astea care cred eu ca s-ar putea sa fie motivele pot fi de vina?
1) ma uit prea mult la ele și par disperat.
2) n-am răbdare și le întreb din prima zi dacă vrea sa ne auzim.
3) le răspund imediat pe whatsapp și par disperat.
Ce pot face? Astea sunt de vina oare?
Dati-mi voi niște sfaturi va rog frumos, sunt acceptabil la fata/drăguț

Răspuns Apreciat de Editori
| Bondarel99 a răspuns:

Pai dacă tu vrei sa combini orice prinzi normal ca nu te baga nimeni in seama. Dacă vrei sa te ia cineva in serios poarta-te și tu serios și mai fa o pauza. Și nu fi insistent ca așa o alungi imediat.
Și sa mai scazi din pretenții ca dacă te uiți numai la fotomodele și ești superficial atunci chiar ca nu o sa Reușești.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti disperat ci interesat, vina o au ele ca nu sant in stare sa iti dea o replica, ele au vina pentru ca nu iti acorda o sansa sa te cunoasca pentru a vedea cine esti.

Bula
| Bula a răspuns:

Fetelor le place sa viseze frumos.
Trebuie sa le spui vorbe dulci, ce le plac.
Daca aud de la tine ce viseaza, ai sansa sa nu mai poti scapa de ele...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Calmeaza te

| Crackman a răspuns:

Trebuie sa dai impresia ca ai de unde alege.
Rqspunde mai greu. nu intra in amanunte, nu te plange fa poze sau zi pe unde ai fost din astea

| mastadont a răspuns:

Aratăle că le placi dar nu în exces, vorbește cu ele despre orice. Nu te grăbi, dacă vrei să te placă trebuie să te cunoască mai întâi. Urmărește-i comportamentul și modul în care îți vorbește sau scrie și încearcă să-ți dai seama dacă te place, atunci e momentul să acționezi. Nu le arăta că ești disperat că atunci sigur nu o să le placă de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pierdere de timp, energie, concentratie etc, daca ai bani incearca si *altceva* daca te prinzi.
Daca tot mai vrei sa continui, incearca sa fii nepasator, treci pe langa, pnm nu le acorda atentie, nu te baga in vorba cu ele ( cel putin la inceput) acum depinde si ce varsta ai sau au acele fete si poti sa citesti mesajele din notificari, stii?
Las-o moale!

| Valyasdfg a răspuns:

Sefu, țara arde și tu ai chef de combinații? In cazul in care nu știi până și băieți au lăsat.o mai moale cu astea, mai uită.te la TV și vezi, sau mno... încearcă și tu"iubito, frumoaso, prințesa, etc " acum nu știu, mie mi-a ieșit aproape tot timpul cu alintări de-astea

Răspuns utilizator avertizat
| NightLovell a răspuns:

Fii tu insuti, nu trebuie sa te iei dupa sfaturile nimanui.Trebuie doar sa astepti persoana potrivita, faptul ca nu ai reusit cu anumite fete asta nu trebuie sa te descurajeze. Fruntea sus, ce-i al tau e pus deoparte!

O seara faina iti doresc