| anonim_4396 a întrebat:

TPU, cum fac sa-mi vina mustata si in barbie parul facial mai des? Adica am par dar nu e des... trebuie sa ma rad mai des sau sa-l las sa creasca 2-3 luni fara sa-l mai rad? Il vreau neaparat mai des.

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

? Eu am 40 de ani! Am făcut armata și mă rădeam zilnic! Nu ai ce face! Nu există leac! Eventual implant de păr, dacă se face așa ceva și pentru față, nu numai pentru scalp!

| Anyo1988 a răspuns:

In principiu parul uman exista pe tot corpul inclusiv facial insa este foarte mic si subtite si nu se vede, acum exista 2 posibilitati.
1 te razi si in zonele unde vrei sa creasca parul si cand creste il lasi o saptaman si il razi iar si astfel in timp va creste. Si 2, se zice ca barba la barbati creste mai repede atunci cand sunt pe cale sa faca sex big grin. Ps. nu garantez ca solutiile vor da rezultat 100% depinde si de corpul fiecaruia... sunt persoane al caror corp se " maturizeaza " mai greu eu sunt una dintre el si poti fi si tu, eu spre exemplu am 30 ani si fata mea nu este acoperita de barba sau ceva. in fine succes