| ginadr a întrebat:

TPU unde ma pot face reprezentant de cosmetice in afara de Avon,Orifflame, Infinity cu termen de plata nu ma intreseaza cele cu plata ramburswinking

Răspuns Câştigător
| DinPlante a răspuns:

Life Care - iata pagina lor catre cosmetice http://www.life-care.com/......fault.aspx Oferta lor este mult mai bogata (suplimente alim, detergenti bio, etc) Prod au un raport calitate pret foarte avantajos. Iti pot oferi detalii despre cum functioneaza sistemul

| DinPlante a răspuns (pentru DinPlante):

Scuze, nu am vazut ca nu doresti cu plata ramburs. Ei nu au cu plata la termen.

2 răspunsuri:
| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Poti intra pe Ladys