| anonim_4396 a întrebat:

TPU, vreau si eu barba deasa... ce pot face? Va rog frumos. Imi place de mic barba, virilitate, masculinitate, putere alea. Am mustata sub buze si in lateral acolo langa urechi, dar nu-i deasa. Pe obraji nu am deloc. Ce pot face?
Mitul ala care spune ca cu cat te razi mai des cu cat creste mai mare barba e adevarat? Daca da, dimineata sau seara? Iar de cate ori pe saptamana?

1 răspuns:
| vlad19 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin. Este cam 8.50 sticla. Este genial pentru asa ceva. Mie nu.mi crestea deloc pe obraz si am inceput sa dau cu ulei.de ricin zilnic si acum se vad rezultatele. E bun si pentru par. Cauta pe net si vei afla mai multe despre el. Succes