| anonim_4396 a întrebat:

TPU, ziceți ca merge
Adidași negrii de Nike înalți, cu pantaloni negrii-Blu maren, cămașă albă și cu un maieu negru dedesub?
Sa ma îmbrac frumos mâine

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi prea imaginez maieul cu camasa, daca lasa-i o poza cu aceasta combinatie si cu adidasii imi era mai usor sa-ti spum.

| venividivici2017 a răspuns:

Adidasii se numesc trainers, iar acum depinde ce tip de trainers Nike ai.Pantalonii sunt clasificati ca blue jeans, chinos samd.Iar un maieu de culoare negru sub o camasa alba nu as pune, o culoare alba sub culoare alba.Din poze ne-am da seama mai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima6789777 a răspuns:

Maiou negru dedesubt? nu o sa se vada urat? Incearca un maiou nude sau alb. Pantalonii sa fie pana si sa nu treaca de osul acela micut si rotund laughing nu mai stiu cum se numeste. E dragut.
De ce nu vrei sa incerci ceva mai mult styling. uite o idee
O geaca din denim ( blugi )
Tricou alb
Pantaloni de acceiasi culoare ca geaca ( blue jeans )
Si nike in picioare

| RobertM16 a răspuns:

Pantofi de culoarea pantalonilor ceva mai eleganti ar fi ok, daca ai.

Totusi..camasa alba cu adidasi Nike, nu e tocmai o combinatie buna.

| Anonima5665cool a răspuns:

Ar fi ok
adidasi inalti nu prea merge.
incearca altceva

| Izabella37 a răspuns:

Eu zic ca totul e ok, in afara de maieul negru, as zice mai bine sa iti iei un tricou negru