| nicoleta06nico a întrebat:

Trec cls 6 a si nu stiu cu ce sa ma îmbrac in prima zi.Eu ma gândeam la ceva casual.Dar...nu ma pot hotărî.Ma puteti ajuta? Sau FUNDA

2 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Heeii
Eu îmi voi lua un tricou cu un cardigan, nişte blugi şi teneşi. Tu poţi să te îmbraci cu o cămaşă, nişte blugi si teneşi sau balerini. Sau o bluză drăguţă, o vestă, niste jeans, teneşi/balerini, brăţări şi un choker la gât, sau mai multe. :X
Te pup, un an şcolar frumos îţi doresc!

| EmmaEu a răspuns:

Uniforma. Joke.
Sincer, nu o sa te imbraci ca la nunta acum, intr-adevar recomand ceva casual. Poti incerca o bluza alba mai iesita din comun (pe umeri sau ceva mai intortocheat), iar in jos blugi de orice culoare. Poti instala LooKBook sau PolyVore de pe magazin play. Vei avea mult mai multe idei de acolo.