| NoWayToDie a întrebat:

Uleiul de ricin aplicat pe radacina parului la baieti. Cum trebuie sa il aplic, cat trebuie sa-l las aplicat, de cate ori trebuie aplicat pe saptamana, trebuie acoperit cu ceva dupa ce il aplic, trebuie aplicat pe parul spalat sau nespalat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Il aplici pur si simplu cu mainile o data pe saptamana inainte de culcare si dimineata te speli.dar sa iti pui ceva in cap, ca este foarte gras si vei pata pernele.nu conteaza daca parul e spalat sau nu, conteaza sa te speli dimineata urmatoare dupa ca ai dormit cu ulei in cap. uleiul de ricin ajuta la cresterea parului, atata tot

1 răspuns: