| anonim_4396 a întrebat:

Un fond de ten pentru tenul gras cu imperfectiuni? Sa fie pana in 70 lei si sa se gaseasca in magazine gen Kendra. Si sa aiba o nuanta cat mai deschisa.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Revlon Colourstay dar mai bine il iei de pe elefant sau 1001cosmetice ca-l gasesti la aproape jumatate de pret fata de cat costa in Kendra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Revlon colorstay rezista foarte bine pe un ten gras dar testeaza nuanta in magazin. Nuanta 110 este alba, potrivita unui ten foarte deschis.
http://www.depozituldecosmetice.ro/......30-ml.html

| Victoria18 a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu ce ai zis. Dar daca tot vei continua sa acoperi nu se va remedia niciodata problema. Doar o vei "ațâța"mereu... Eu nu le-am acoperit si am scapat de ele.