| Rildo a întrebat:

Un om care este închis în el este atrăgător?

5 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Normal.

| autodidact a răspuns:

Din practica, nu putine sunt reprezentante ale sexului frumos interesate sincer de persoanele ceva mai taciturne, mai retinute, mai inchise in sine, asa cum spui tu, chiar daca la moda, in ultima ani, par a fi baietii/barbatii mai vorbareti, mai expansivi, care vor neaparat sa fie in centrul atentiei.

| TalentDinPântec a răspuns:

Poate pe moment...dar nu atrăgător ci mai mult misterios. Dar se duce repede magia. Nu mulți își dedica timp sa te facă sa te exteriorizezi.

| doctorandus a răspuns (pentru TalentDinPântec):

Depinde, multor femei le place sa nu le bati tot timpul la cap, asa ca unora le place, altora nu le place, cum s-or potrivi ei amandoi.

| larmesdelilac a răspuns:

Pentru persoanele care au simț de observație, da. Dar acum depinde cum reacționezi și tu când ești abordat. De exemplu, dacă cineva incepe o conversație cu tine pentru că i se pare că ești interesant, dar tu nu cooperezi deloc, foarte probabil ca persoana aceea să nu mai incerce a doua oară. Contează să depui și tu puțin efort, chiar dacă ești timid.