| Directioner99 a întrebat:

Un rimel bun pentru alungire? de tipul drug store(as vrea unul care sa nu se termine ft repede, sa nu se intinda, raportul calitate-pret sa fie ok)

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și eu tot de la maybelline caut în general, am push up angel sau așa ceva acu, unu mov cu negru ș îmi place mult periuța că arată natural genele și în plus are și periuța faină și nu ma mai murdăresc deasupra când aplic, cum pățeam cu altele. e faină și pentru aplicare pe genele de jos datorită aspectului ăsta.

| Directioner99 explică (pentru Adry05):

Urmatorul o sa fie ăsta?

| Bondarel99 a răspuns:

Cel mai bun rimel e ala de la Maybelline (parca asa se scrie), ala galben.

| Ale5184 a răspuns:

L'oreal x-fiber. E vreo 70 lei dar merita.

| Directioner99 explică:

Am comandat maybelline galben pana la urma, a avut 2 pareri de bine

| Anee1667 a răspuns:

Bună.
Din punctul meu de vedere cel mai bun rimel este : MASCARA MED XL (costă în jur de 38-40 de lei).
Acest rimel este pentru alungirea genelor.

| Cătălina1115 a răspuns:

Maybelline cel galben. E cam 30 de lei