| snbxhxhshhs a întrebat:

Un șampon bun pentru parul foarte gras, va rog? In prezent folosesc un sampon profesional, ma gandeam sa incerc unul din farmacie, dar nu stiu ce alegere sa fac. Nu-mi dati link-uri catre video-uri care să ma invete să ma spal pe cap, stiu deja să o fac, multumesc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bianca37 a răspuns:

Sampon pentru cai din farmacie

| AncaDorina1993 a răspuns:

Încearcă șamponul cu keratina. Este super, am inceput acest tratament de peste 3luni. E ieftin si bun. Ma spăl de 2ori pe săptămână.
Daca vrei imi spui si cand imi fac stocul eu iti iau si tie unul să-l probezi.