| MissJJ a întrebat:

Un tratament dermatologic impotriva punctelor negre cunoasteti? Am auzit de crema pentru acnee Brevoxyl, a folosit-o cineva pentru a-mi oferi detalii?

2 răspunsuri:
| daniellllaaaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un dermatolog. Eu am folosit o crema de la gerovital si daca ma dadeam regulat reuseam sa scap de punctele negre.

| cameliapintilie a răspuns:

Folosesc de 1 an Brevoxyl. E singura crema care are efect la mine. Acum mi-am luat mai multe pentru a nu ramane fara ea.