| SometimesSomehow a întrebat:

Unde as putea sa gasesc produse originale Victoria's Secret? Lenjerie si alte produse (cosmetice). Am cautat dar nu stiu daca ar trebui sa ma incred in anunturile de pe net. Multumesc anticipiat happy

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Pe site-ul original victoriassecret.com. livreaza si in Romania :d
funda?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pe www.okazii.ro - uita-te la calificativele vanzatorilor!

| ShopAmerica a răspuns:

Sfatul meu e sa cumperi prin intermediul www.shopamerica.ro, fiindca iti ajung produsele mai repede (2-3 sapt), te costa mai putin si scapi de stresul cu plata cu card. Produsele sunt 100% originale, fara dubii, fiindca sunt cumparate direct de pe site-ul oficial Victoria Secret