| anonim_4396 a întrebat:

Unde aș putea să îmi personalizez un hanorac? Spuneti-mi un loc din Pitești unde se printeaza imagini pe haine sau cum pot să-mi fac acasă. Știu că era ceva gen coală specială pe care o lipești pe imagine și dai cu fierul de călcat să se pună pe material.

1 răspuns:
| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Buna... cauta in mall, desigur daca aveti. Trebuie sa fie sigur acest gen de magazin. Nu cred ca lucreaza cu fierul de calcat, ci cu imprimanta speciala. Pretul nu este foarte mare.