| anonim315 a întrebat:

Unde găsesc paleta the chocolatier coffret de maquillage (too faced) mai ieftină?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Eu zic s-o iei din Sephora sau daca ai vreo cunostinta prin SUA, sa ti-o ia de la Ulta. N-o gasesti mai ieftina nicaieri, pentru ca e foarte cautata si e posibil sa n-o mai gasesti deloc, fiind editie limitata. Sa nu cumperi de pe ebay/aliexpress sau alte site-uri de genul, ca ai 99% sanse sa nimeresti o facatura si e ca si cum ai arunca banii pe geam