| Rax a întrebat:

Unde gasesc sa cumpar la bucata, o fiola de acid hialuronic Gerovital? Locuiesc in Constanta, am intrebat la cateva Plafare si farmacii, dar le vindeau la set de mai multe bucati. Ofer funda

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca-ti da nimeni la bucata din moment ce asa e cutia, daca nici in farmacie nu ti-a dat clar nu-ti da nimeni. In plus sunt facute asa probabil pentru ca doza aia e necesara pentr rezultate, tu degeaba iei o singura fiola ca nu te ajuta cu absolut nimic

| Rax explică (pentru Adry05):

Ajuta,se pune fiola in cutia de crema, in uleiul folosit pentru ten, etc.Am cumparat in 2012 o fiola dintr-un Plafar care nu mai exista in prezent.

| Adry05 a răspuns (pentru Rax):

Nah pai ia mai multe si le pui treptat, sau incearca sa cauti pe net

| Rax explică (pentru Adry05):

Am gasit la bucata la Farmacia Tei, cu 6, 5 ron fiola.Era frumos sa primesc un raspuns de la cineva care stia unde sa gasesc, nu sa -mi spuna cineva ca n-o sa -mi dea nimeni.

| Adry05 a răspuns (pentru Rax):

Si vrei sa ti-o decontez eu sau de ce imi spui asta? laughing)) Treaba ta, nu ma ajuta cu nimic informatia si cu atat mai putin ma intereseaza

| Rax explică (pentru Adry05):

Sunt persoane care, interesate ca si mine de acest produs, dau de intrebarea mea pe net.Pentru ei am raspuns, ca sa le fie mai usor de gasit.Cu raspunsuri in 3 peri ca al tau nu faci nimic, dar raspunsul meu ajuta.