| agrskate a întrebat:

Unde gasesc si eu magazine gucci/ armani /prada de unde pot cumpara camasi, pulovere etc?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

De pe ebay sau mergi in Barcelona si langa piata Catalunya sunt f multe magazine de moda ale celor mai vestite case de moda happy

3 răspunsuri:
| blue_butterfly a răspuns:

Incearca in outlet-uri, acolo sunt produse de firma dar putin mai ieftine. Am vazut pe net ca s-au deschis outlet-uri si in Bucuresti http://www.google.ro/......tp?/search dar cred ca le gasesti la preturi mai bune in afara tarii, daca ai drum prin alte parti.

Răspuns utilizator avertizat
| PrintzesaTa a răspuns:

Pai nu stiu sigur sa iti spun dar gasesti si in mall.la differite magazine mai au haine de l gucci etc.de ex in mall banseasa este un magazin super mare numai stiu cum se numeste exact sa iti spun. dar are haine super bune.si de la hugo boss.etcbig grinhappy