| Marin_Irina_1995 a întrebat:

Unde gasesc sutiene marimea AA?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La magazinele de lenjerie intima feminina!

Dar, asa cum spun si altii, la 7 ani nu ai nevoie de sutien, eventual iti poti pune niste plasturi de bubite, in loc de sutien.

| JackR a răspuns:

Pentru marimea AA, doi plasturi cu Rivanol si comprese cu gheata sunt de ajuns. trec in 4-5 zile!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Vezi pe la magazinele cu chinezarii, asta daca ai si circumferinta mica. Sau in Carrefour. Marimile standard sunt 75B, 80B, 80C, 85B, 85C. Ce e de retinut ca pentru o cupa A poti lua cupa B dar cu circumferinta cu un nr. (5 cm) mai mica, de ex. pentru 85A merge perfect 80B, pe acelasi principiu un 65A merge la 70AA, cred ca ai prins ideea.

| JackR a răspuns (pentru andreia67):

Te doare mintea! Iti trebuie un doctorat in matematici aplicate ca sa cumperi un sutien. Ferice de mine ca sunt barbat!

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ba, cât de rai sunt ăștia 2 de sus rolling on the floor)

| Stefan123x a răspuns:

Morrr laughing

| AssoX a răspuns:

La ce mai porti sutien? oricum nu se vede laughing

| CristianAndrei2016 a răspuns:

La 7 ani nu iti trebuie sutien.